štvrtok 7. augusta 2014

FREEMAN Facial Hydration Mask Goji Berry - Hydratačná maska s goji (kustovnica čínska) bobuľami od FREEMAN


Hello Beauties!

Do you like to use face and neck mask in your regular routine? I definitely do. I use several different kind of mask - for cleaning my pores, removing black heads, hydratation, anti ageing... I generally buy almost all of my masks in drugstore. I bought FREEMAN Facial Hydration Mask Goji Berry with another Freeman mask few months ago. The price was around 6 euro which is quite nice if you compare it to the 150 ml of product.

It is gel like formula with slight pink tone and does not smell strongly, the scent is rather soothing. I apply it once a week after I get out of the shower all over my face and neck. If I am using mask I rather put a bit more than less. This mask has on my skin kind of cooling effect. My skin does feel a bit cold during wearing it. Mask contains aloe leaf juice and avocado oil so not just the goji berry is helping to hydrate your skin. After 20 minutes I wash off the mask with warm water and wash cloth my skin does feel a bit smoother and hydrating.

Overall, it is nice hydrating mask that helps with improving your dry skin or some dry patches on your skin.

Lenka

✄ ✄ ✄ ✄ ✄ 

Ahojte!!!

Radi používate pravidelne masky na tvár a na krk? Ja ich používam pravidelne, každý týždeň. Mám niekoľko rozdielnych typov másk - čistiace, na čierne bodky, hydratačné, proti starnutiu... nie všetky používam každý týždeň, ale snažím sa použiť masku na tvár aspoň 2 krát do týždňa. Najčastejšie si kupujem masky v drogérke, špeciálne v DM - ke. Túto Freeman hydratačnú masku na tvár s Goji bobuľami však v DM - ke nepredávajú, ale našla som ju v Tete. Stála do 6 euro, čo je celkom dobrá cena, keď zoberiem do úvahy, že dostanem 150 ml produktu.

Maska má gélovú konzistenciu, jemne naružovelú farbu a vonia jemne a ukľudňujúco. Masku používam raz týždenne potom čo vyjdem zo sprchy (póry otvorené) a nanesiem masku na tvár a krk. Ja radšej použijem trošku viac ako menej. Maska má na tvári trošku chladiaci efekt (hlavne okolo nosa ako dýcham). Maska obsahuje aloe vera, avokádový olej, takže o pokožku sa "nestará" pri hydratovaní len výťažok z goji. Po 20 minútach zmyjem masku pomocou teplej vody a uteráčika. Pleť je troška viac hydratovaná a jemnejšia.

Pre zhrnutie, jedná sa o dobrú hydratačnú masku, ktorá pomôže zlepšiť vzhľad suchej pokožky alebo suchých časti tváre.

Lenka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára