sobota 1. februára 2014

CATRICE Blush tint for cheeks and lips - farba na líčka a pery


Hello Beauties!

Last year 2013 CATRICE Cosmetics released Blush Tint in 010 Rose Flush for cheeks and lips. I was hooked from the first site. I like to try multiuse products. I travel a lot and this is great product just for that occasion where I have just one small bag clothes and my essentials.
I bought CATRICE Blush Tint in DM drogerie for less than 5 euro for 10 ml (0.33 fl. oz.). Sadly this Blush Tint has just one shade.

The bottle is made from glass, itś heavy and sturdy. The applicator has small sponge at the end. The biggest surprise for me was that the Blush Tint has jelly formula. It is not a liquid, at all!:-)

The color of tint is very nice pinky red. It is a blush you will get after staying outside during cold winter days. It shows up beautifully on my skin. I dab three dots on each cheek and blended out with my fingers. The Blush Tint is very easy to use, color is buildable and natural looking. It will be great for summer no make-up make-up looks.;-)

Great drugstore product, cheap, travel friendly and multi-usable.:-) 

Do you use tint products? What about Blush Tint from Catrice? Do you like it? Let eknow in the comments.:-)

Have a nice weekend.

Lenka


✄ ✄ ✄ ✄ ✄ 

Ahojte!


Minulý rok 2013 CATRICE Cosmetics predstavila nový výrobok Blush Tint - Farba na líčka odtieň 010 Rose Flush pre líčka a pery. Od začiatku ma veľmi zaujal a to nie len preto, že sa mi páčia výrobky, ktoré sa dajú použiť viacerými spôsobmi. Dosť veľa cestujem a toto je jeden z výrobkov na príležitosti, kedy si zbalím jednu malú tašku s oblečením a základnými výrobkami.

Farbu na líčka som kúpila v DM - drogérii za menej ako 5 euro za 10 ml produktu. Čo ma trošku mrzí je, že Catrice vyrába len jednu farbu.

Fľaštička je vyrobená zo skla, je celkom ťažká a robustná. Aplikátor má na konci malú špongiu. Najväčším prekvapením pre mňa bola textúra, ktorá sa veľmi podobala na želatinu a nie na "vodičku".:-)  
Farba na líčka má veľmi peknú ružovkasto červenú farbu. Veľmi podobná farba tej, ktorú máte prirodzene po strávení dňa v studenom zimnom počasí. Veľmi pekne ukáže na mojej trošku bledšej pleti. Ďobnem si tri bodky na každé líce, rozotriem prstami dostratena a mám hotovo. Farba na líčka sa veľmi jednoducho používa, dá sa vrstviť a získate sýtejší odtieň a prirodzene vyzerá na tvári. Bude perfektná pre letné nahé líčenie.;-)

Perfektný drogérkový výrobok, lacný, dobre sa s ním cestuje a dá sa využiť aj na líčka aj na pery.

Používate podobné výrobky? Čo hovoríte na Farbu na líčka od CATRICE? Páči sa vám? Nechajte mi komentár.:-)

Prajem krásny víkend!

Lenka


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára