pondelok 3. februára 2014

New body products - Avon Planet Spa - Revitalising Retreat body soufflé and Perfectly Purifying body butterHello Ladies!

I recently bought two body products from AVON. It was a few years back that I had anything for body from AVON. There was a sale on Avon Planet Spa - Revitalising Retreat body soufflé and Perfectly Purifying body butter, 2 for 1. So yay, they made it to my home before Christmas. One is yay and one nay, but both did cost me less than 10 euro so why not?!?:-)

I would like to first start with the better one from these to and that must be Avon Planet Spa - Perfectly Purifying body butter. I tried from Dead Sea Minerals line mask and it was quite nice. I was quite interested and asked the Avon lady if she tried it out and she recommended this body butter to me.
I must say that it smells delicious! The consistency is more of a thick cream, hydrates, nourishes, skin is smooth, sinks in right away and does not leave a greasy film on my skin. Also the packaging is quite handy. The fancy schmancy Dead Sea Minerals are almost nonexistent in ingredients list...well, it is still nice either way. It is made from plastic not glass but I could and should re-use the container from this body butter.

The Avon Planet Spa - Revitalising Retreat body soufflé is new release from end of the year 2013 for AVON. I liked to try it first because of the Chinese Ginseng thing and secondly because it is new and the name was soufflé and I thought that it is not going to be heavy on my skin, sinks right away and leave my skin soft and nicely smelling. Well, my hopes were not fulfilled. Such a shame.
It smells ok, but the think with sinking in and leaving my skin soft, nourished and hydrated without greasy film... Quite the opposite. After one day I can still feel the film from this body soufflé on my skin. The skin is feeling greasy and "wet" after whole day after application. So it is therefore a nay for me.

Did you try any of these - body butter or body soufflé? Do you like them or use them? Let me know in the comments.:-)

Have nice start of the week.

Lenka

✄ ✄ ✄ ✄ ✄ 

Ahojte dievčatá!

Nedávno som si kúpila dva výrobky na telo od AVON. Je to už pár rokov,  čo som si naposledy kúpila maslo, sprcháč alebo čokoľvek na telo od Avon-u. Zastihla somcelkom dobrú akciu na Avon Planet Spa - Revitalising Retreat body soufflé a Perfectly Purifying body butter, 2 za cenu 1. Povedala som, že je to super akcia a oba sa stali súčasťou mojej domácnosti ešte pred Vianocami. Po vyskúšaní jeden z nich bol super a jeden nie až tak veľmi, oba ma vyšli na menej ako 10 euro, takže prečo nie?!?:-)

Najskôr radšej začnem s tým lepším. A to musí byť Avon Planet Spa - Perfectly Purifying body butter. Skúsila som z línie minerálov z Mŕtveho mora masky na tvár a celkom sa mi pozdávala. Toto telové maslo ma zaujímalo a taktiež som po opýtaní dostala odporúčanie od Avonky, ktorá toto maslo používa.
Musím povedať, že vonia nádherne! Teda aspoň mne. Konzistenciou sa podobá na hustú krémovú smotany, hydratuje, vyživuje, koža je jemná, vstrebáva sa okamžite a nezanecháva mastný film na pokožke. Balenie je tiež šikovné. Žiadne fancy minerály z Mŕtveho mora v zložení takmer nie sú ... no, aj napriek tomu sa mi toto telové maslo veľmi páči. Balenie je vyrobené z plastu a nie zo skla a určite ho po vy-používaní využijem - zrecyklujem na iné použitie. 

Avon Planet Spa - Revitalising Retreat body soufflé je novinka z konca roka 2013. Páčila sa mi idea vyskúšania tejto novinky od Avon-u, jednak kvôli vôni (obsahu) čínskeho ženšenu a jednak kvôli názvu "soufflé" čo mi evokovalo, že pôjde o telový výrobok, ktorý bude našľahaný ako pena, rýchlo sa vstrebe, pekne vonia, zanechá pokožku jemnú a hydratovanú.  No, moje nádeje neboli splnené ani trošku. Taká škoda.
Soufflé vonia celkom fajn, ale nevstrebáva sa a nezanecháva pokožku jemnú a hydratovanú bez hnusného filmu na pokožke... Práve naopak. Po jednom dni stále cítim, že mám "niečo" na pokožke. Pleť je mastná a akoby "mokrý" aj po viac ako dni od nanesenia. Takže tento výrobok na telo nie je pre mňa.

Vyskúšali ste telové soufflé alebo letové maslo od AVON Planet Spa? Čo na ne hovoríte? Nechajte mi komentár.:-)

Krásny začiatok týždňa prajem všetkým!

Lenka 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára