štvrtok 30. januára 2014

(✿◠‿◠) Asian beauty - South Korea Cosmetic - HAUL (✿◠‿◠)


Hello Beauties!

I love Asian beauty, great skin - no dark marks, no acne, no lines; looking 18-teen till 45.... Well, you can name it and there you have it. I love to find a new Asian, especially Korean beauty gems and try them out on my non perfect skin. And the packaging is so nice, too. Last few weeks I have been searching eBay.com for Korean cosmetic and I did buy here and there something.:-)
I picked up a few masks for really cheap. I know that I can order them from local web site but it would cost me twice more. In the end I pay around 1 to 1.5 dollar for one mask. Great price!

I did already try SKIN FOOD Black Sugar Perfect sheet mask - love it. It was fully soaked up - the serum was dripping from the mask and used that for my neck and hands. I left it for 20 to 25 min on my face; took the sheet mask off and the residue moisture on my skin I let dry out. It does not smell like sugar so I am not sure about the name. If you do, let me know in the comments.:-)

The Nature Essence Facial Mask Pack Sheet I tried out also. It was hydrating, my skin was nice and soft afterwards. Well, I just like sheet masks!

The last product I tried out is Etude House Wonder Pore Freshner. This pore freshener has 7 in 1 benefits - not sure all of them. It has no color, no scent, it´s like pure water. It cleanses and tones quite ok, but it contains alcohol and therefore it will not be my staple product.

The last mask I bought is Missha Pure Source Cotton Pomegranate Sheet Mask. I am pretty excited to try this sheet mask out because I heard a lot of good on this mask.

The last two products are Skin79 Sweet Honey Sugar Scrub and ETUDE HOUSE Sweet Recipe Dear My Jelly Lips in JPK003. I have never heard of these two. But the packaging was really beautiful, the small spoon and the lip jelly!!!! I am in love. It has small heart on the bullet. Did you try any of these? Please let me know. I read some review and they were mostly positive.


Have a beautiful day!

Lenka


Ahojte!

Aj vám sa páčia prvky ázijskej krásy? Nádherná pokožka - žiadne tmavé škvrny, akné, vrásky. Vzhľad ako 18 ročná do 45-ky. Neviem ako vy, ale mňa veľmi baví objavovať malé "zázraky" ázijských kozmetických firiem a zvlášť Kórejských. Balenie výrobkov je tiež veľmi pekné. Za posledných pár týždňov som prehľadala eBay.com krížom krážom a pravdaže som si musela niečo kúpiť.:-)

Asi najobľúbenejšie sú bavlnené masky. Dajú sa objednať aj z českých/ slovenských stránok, ale cena a poštovné...No vyšlo by to oveľa drahšie. Cena za jednu masku bola niečo medzi 1 až 1,5 dolárom. Čo je naozaj veľmi dobrá cena!

Už som stihla vyskúšať SKIN FOOD Black Sugar Perfect sheet mask - táto maska super. Bola premočená od séra a doslova mi sérum kvapkalo z masky. Čo som využila pre svoj krk a chrbty rúk. Nechala som pôsobiť 20 až 25 minút, maska išla dole z tváre a sérum čo ostalo na tvári po maske som nechala zaschnúť. Nevonia ako cukor, takže neviem prečo sa volá čierny cukor. Ak to viete, dajte mi prosím vedieť v komentároch. :-)

Nature Essence Facial Mask Pack Sheet som vyskúšal tiež. Veľmi príjemná a hydratačná maska. Pleť bola jemná a vyzerala živšie. Proste mne sa takéto typy masiek páčia!

Posledný výrobok čo som vyskúšala je Etude dom Wonder Pore FRESHNER. Osviežovač pórov má 7 výhod v 1. Hm, nie som istá všetkými... Bez farby, bez vône, ako čistá voda. Čistí a tonizuje pleť, ale obsahuje alkohol a kvôli tomu nenahradí moju milovanú Bioderma micelárnu vodu.

Poslednou maskou je Missha Pure Source Cotton Pomegranate Sheet Mask​​, na ktorú sa veľmi teším. Čítala som len dobré recenzie.

Posledné dva výrobky sú Skin79 Sweet Honey Sugar Scrub ETUDE HOUSE Sweet Recipe Dear My Jelly Lips in JPK003. Pre mňa úplné novinky! Obal oboch je chutný, malá lyžička pri pílingu je super a želé na pery!? Vytlačené srdiečko na rúži je strašne milé. Poznáte ich? Dajte mi vedieť. Čítala som viac recenzií a boli väčšinou pozitívne.

Majte sa krásne!

Lenka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára