utorok 14. januára 2014

♡ Recent Catrice Cosmetics purchase - drugstore ♡ Nákupy z DM drogérie ♡Hello,

I bought all of these beauties from Catrice Cosmetics before Christmas; except one eye shadow which was limited edition and I have it from September. The Liquid Metal eye shadows I wanted for long time. Beautiful colors, great pigmentation and the sheen - THE SHEEN.:-)
New All Matt plus shine control make-up in 010 Light Beige is the lightest one from the range. I saw a video from LetzMakeup. She loves Catrice as I and I hope this would be as nice as she described in her video. I have oily combo completion so I hope this would help. Foundation should be medium coverage and light weighted.
Nail polishes from Catrice - Love them. 07 Cotton Candy in Eiffel - very sheer nail polish. I use it as a base coat and for that is good. This is my first shade from Ulti Made Nudes and in the bottle is nicer. I would have to use at least 3 coats to get opaque color on nails. If you want natural looking nails this would be great shade.
The silver nail polish 42 Nickel Minaj is nice and I used it in recent manicure - nail art which you can see HERE.
The Blush tint - Oh, I am so excited to try this. I swatch it on my hand and the color is very nice. You can use it for lips and cheek. Perfect for summer and hot days for no make-up make-up look.

Did you buy anything from Catrice from new releases? Let me know!:-)


Lenka

✄ ✄ ✄ ✄ ✄ 

Ahojte, 

Všetky tieto krásky od Catrice Cosmetics som si kúpila už pred Vianocami.:-) Teda s výnimkou jedného očného tieňu, ktorý mi padol do nákupného košíku v Nemecku asi v Septembri a bol z limitovanej edície. Liquid metal očné tiene som chcela už veľmi dlho. Krásne farby, skvelá pigmentácie a ten lesk. LESK.:-)

Nový make - up All Matt plus v odtieni 010 Light Beige čo je najbledší aký vyrábajú. Videla som video od youtuberky LetzMakeup z Irska, ktorá tiež miluje Catrice tak ako ja. Strašne sa teším a dúfam, že make-up bude taký dobrý ako ho opísala vo svojom videu.:-) All Matt plus má stredné krytie. Mám zmiešanú pokožku a lesknem sa na nose a čele, takže dúfam, že sa tento make-up stane mojím každodenným pomocníkom.
Laky na nechty od Catrice sú mojou dlhoročnou láskou. Ulti Mate Nudes 07 Cotton Candy at Eiffel patrí medzi laky, ktoré majú slabé krycie schopnosti. Používam ho ako základný lak, a pre mňa je na tento účel ako stvorený. Toto je môj prvý odtieň z rady Ulti Mate Nude a farba je vo fľaštičke trošku krajšia ako na nechtoch. Ak budem chcieť plnú farbu ako vo fľaštičke tak použijem 3 vrstvy. Ak chcete však prirodzene vyzerajúce nechty toto bude skvelý odtieň.
Strieborný lak na nechty 42 Nikel Minaj je veľmi pekný a použil som ho v nedávnej manikúre - nailart , ktoré si môžete prezrieť TU.
Blush tint - tak na tento výrobok od Catrice sa teším asi najviac. Skúšala som ho v DM - ke a hneď ma zaujal a išiel so mňou domov! Dá sa použiť aj na líca aj na pery. Určite využijem počas leta a teplých dní, len tak na rýchle líčenie - nelíčenie.

Kúpili ste si niečo od Catrice v poslednom čase? Vyskúšali ste niektorý zo spomenutých výrobkov?
Dajte mi vedieť. :-)

Lenka2 komentáre:

  1. Great buy! 07 Cotton candy nailpolish is on my WL, It's really nice nude shade <3

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Thank you" I love Catrice:-) It is very nice but not opaque.

    OdpovedaťOdstrániť