štvrtok 9. januára 2014

Silver - glittery manicure - cute nailart


Hello nail polish lovers,

Another super easy manicure! My new and loved silver metal nail polish from Catrice Cosmetics in 42 Nickel Minaj. It is a nice name, isn´t it?:-) I bought it recently and is beautiful color, so opaque - one layer is enough! The price in DM drogerie was 2,59 euro for 10 ml.

On my middle finger I place clear rhinestones in one line and all other nailsI used as a glitter top coat one from Essence Cosmetics Nail Art Special Effect Topper in 16 Cool Breeze and I did a review on Essence Toppers here. And a top coat and you are done!

Lenka

✥ ✥ ✥ ✥ ✥ ✥ ✥ ✥ 

Ahojte milovníčky lakov,

Ďalšia super jednoduchá manikúra! Môj nový a milovaný strieborný lak na nechty od Catrice Cosmetics v 42 Nickel Minaj. Super meno, nie?:-) Kúpila som si ho nedávno a je to nádherná farba, veľmi dobre kryje a jedna vrstva celkom stačí! Stál 2,59 euro 10 ml v DM drogerii.
Na mojom prostredníku som umiestnila rad priehľadných kryštálikov a na ostatné nechty som naniesla trblietkavý lak od Essence Cosmetics Nail Art Special Effect Topper v 16 Cool Breeze. Recenziu na všetky krycie trblietkavé laky od Essence nájdete tu. Naniela som krycí a bolo hotovo!

Lenka


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára