sobota 11. januára 2014

EMTIES Products I used up - December 2013Hello,
During the last month of the year 2013 I wanted to finish the most products I could. I definitely finished up more than in other months. I know that during Christmas I will get lot of new products either from my family or I will treat myself.:-)

Ahojte.
Počas posledného mesiaca roku 2013 som xela minúť čo najviac kozmetiky čo som mohla. Čo sa mi určite aj podarilo. Vzhľadom na to, že cez vianoce dostanem hlavne kozmetiku či už od rodiny alebo tú čo si kúpim sama.:-)
Perfumes:
Lanvin Rumeur 2 Rose
This perfume has light, fruity - sweet scent. The base notes are: orange, rose, magnolia, jasmine, patchouli and musk. It has very short longevity and soft power of scent on a body. I will not repurchase.

Elizabeth Arden Green Tea
This perfume has light fragrance after green tea and lemons. It has very, very short longevity and very soft power of scent on my body. Not more than few minutes. I will not repurchase.

Parfémy
Lanvin Rumeur 2 Rose
Tento parfém má jemnú, ovocno - sladkú vôňu. Základné tóny: pomaranč, ruža, magnólia, jasmín, pačula a musk. Parfém má veľmi krátku trvácnosť a veľmi slabo vonia na mojom tele. V budúcnosti si ho už nekúpim.

Elizabeth Arden Green Tea
Parfém má jemnú vôňu po zelenom čaji a citrónoch. Má veľmi veľmi krátku trvácnosť a veľmi slabo vonia po nastriekaní. Nie viac ako pár minút. V budúcnosti si ho už nekúpim.


Make-up
Maybelline Pure Cover Mineral Concealer
I did love this concealer. It was great for covering my acne scars and blemishes. The color was perfect for my skin tone. I used it also under eye. Good staying and covering power. I bought abroad so if I will have a chance I will repurchase.

Estée Lauder Projectionist High Definition Volume Mascara
I did like this mascara. It gave me nice volume for my lashes. It did not clump my lashes; it did not droll under my eyes, dried quite quickly. I will repurchase in the future.


Make-up
Maybelline Pure Cover Mineral Korektor
Tento korektor od Maybellin bol super. Perfektne zakryl moje jazvičky po akne (stmavnutá pokožka na tvári) aj červené aktívne vyrážky. Farba korektoru mi perfektne sadla. Používala som ho aj ako korektor na tmavé kruhy. Dlho vydržal a zakryl čokoľvek. Kupovala som ho v zahranicí a určite si ho kúpim znova ak sa bude dať. 


Estée Lauder Projectionist High Definition Volume špirála

Špirála od Estée Lauder sa mi páčila. Po nanesení som mala hustejšie aj dlhšie riasy. Nezlepovala mi riasy; nedrolila sa mi počas dňa pod oči a celkom rýchlo aj zaschla. V budúcnosti si ju kúpim zas.


Nails
Sally Hansen Miracle cure
Like this Miracle cure a lot. I had this for over year and half. At the beggining it was amazing but towards the life end it was goopy. It did strengthen my nails thoe. I will repurchase in future.

AVON Speeddry+ nail enamel in Twilight blue
It is not a speed dry nail polish. It took several minutes to dry out. Very nice almost black color and I had opaque color after one layer but I had to use a bit thicker layer. I did buy similar dark blue color so I will not repurchase.

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme wear Nail Color in 81 Bamboo Shoot
Love nail polishes from Sally Hansen. I have several colors and I like them a lot! I had this for more than 2 years and loved it all the time.:-) I will repurchase!

Nechty
Sally Hansen Miracle cure
Miracle cure od Sally Hansen sa mi páčil. Vydržal viac ako rok a pol. Na začiatku bol úžasný, ale ku koncu už bol trošku vyschnutejší a horšie sa nanášal. Aj napriek tomu mi spevnil nechty. Určite kúpim znova.

AVON Speeddry+ nail enamel - lak na nechty - farba Twilight blue
Určite to nie je rýchlo schnúci lak na nechty. Trvalo niekoľko minút kým mi nechty uschli. Twilight blue je veľmi pekná až čierna farba. Po jednom nanesení trošku hrubšej vrstvy bola farba na nechtoch sýta. Nedávno som si kúpila inú tmavomodrú farbu - zas skoro čierna a Avon speeddry+ lak na nechty si už nekúpim.

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme wear Nail Color - lak na nechty - farba 81 Bamboo Shoot
Zbožňujem laky od Sally Hansen. Mám niekoľko farieb a všetky sú super. Tento som mala viac ako 2 roky a páčil sa mi po celý čas. Určite kúpim znova.

Hair
Aussie 3 Minute Miracle Reconstructior
I did a review on this hair conditioner / mask here. Did not like the scent of this mask, for me it was too much. I will not repurchase.

Klorane Mango Butter Nourishing Treatment Shampoo and Conditioner
Like both shampoo and conditioner. Shampoo was very gentle, did not dry out my hair, gave my hair nice shine and it smelled nicely after mango. Conditioner smoothed my hair, made them shiny and conditioned. In the future I will repurchase but only in sale because it is a bit pricy.

Vlasy
Aussie 3 Minute Miracle Reconstructior
Recenziu na tento kondicionér / masku na vlasy si môžete prečítať tu. Najviac mi vadila vôňa, ktorá bola veľmi silná. Už si ho viac nekúpim.

Klorane Mango Butter Nourishing Treatment šampón a kondicionér

Aj šampón aj kondicionér sa mi veľmi páčil. Šampón bol veľmi jemný, vôbec nevysušil vlasy, dodal im lesk a veľmi pekne voňal po mangu. Kondicionér mi uhladil vlasy a boli pekne lesklé. V budúcnosti kúpim, ale len v zľave, lebo sú to drahšie výrobky.


Face and body
Balea deodorant
You can read a review here. I will repurchase.

Artemis Age Skin Supremes Correcting Day and Night Cream
These were samples so it is hard to tell if it would help with wrinkles and anti-aging. It felt nice on the skin, had pleasant scent, skin felt smooth. But I will not purchase this duo.

Sisley Eye contour mask
I did not like this eye contour mask at all. It was thick, sticky, burned my eyes and did not sink into my skin at all. I will not purchase.

Eucerin Even Brighter day and night cream
Even thoe these were small samples, I liked this day and night cream from Eucerin a lot. I had nice scent, sunken right in, left skin smooth. I do not know about brightenin and I am considering to buying this. 

Clarins Double serum
I did a review and you can read about Double serum from Clarins here. I will not repurchase.

Tvár a telo
Balea deodorant
Na tento deodorant som robila recenziu, ktorú si môžete prečítať tu. Určite kúpim znova.

Artemis Age Skin Supremes Correcting Denný a Nočný krém
Zo vzoriek je vždy ťažšie povedať či naozaj splnia to čo reklama sľubuje. Na pleti pôsobil dobre, pekne voňal a pleť bola na dotyk jemná. Ale plné malenie si nekúpim.

Sisley maska na očné okolie
Túto masku od Sisley som doslova neznášala. Bola hustá, lepkavá, pálila v očiach a vôbec sa nevstrebávala. Určite si túto masku nekúpim.

Eucerin Even Brighter Denný a Nočný krém
Aj napriek tomu, že som vyskúšala malé vzorky, už od prvého použitia sa mi oba krémy veľmi páčili. Veľmi pekne voňali, ihneď sa vstrebali a pleť som mala krásne jemnú. Či majú aj "vybielovacie" účinky to neviem posúdiť, ale určite zvažujem, že si kúpim plné balenia týchto krémov.

Clarins Double sérum
Na Double sérum od Clarins som robila recenziu, ktorú si môžete prečítať tu.Viac si ho nekúpim.Elizabeth Arden Visible Difference Skin Balancing Exfoliating Cleanser
This is very gentle exfoliating cleanser. It had small gentle beads and not harsh at all. Cleanser had smooth creamy texture. Skin felt super smooth and freash. Like this a lot and will repurchase in future.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Intensive Moisturizing Body Treatment
Love this body cream! It is all I can wish. My skin is after use smooth, nourished, hydrated. I will definitely repurchase. 

La Roche-Posay Cicaplast
Cream had thick viscouse texture. It felt like silicone. It would be great on scars or on super dry skin. On my oily skin was not as good. I was shiny and greasy; it did not sink to my skin. It is not bad cream, but just not for me.I will not repurchase.

AVON Honney essential balm
Liked it. I did review of all essential balms here. I do have lot of balms so I will not repurchase.

Oriflame pure nature Tea tree and Rosemary
You can read review here. These are not make-up removing wipes and for cleansing wipes are too expensive. I will not repurchase.

KIKO Pure Clean Make-up wipes
Liked these wipes - review here. These are not available in my country so it would be hard to buy them.

Avon Planet spa Luxury spa with black caviar extract peel off mask
Did not like it. Dried out my skin and did nothing for my skin. I finished this up but I will not repurchase.

L´OCCITANE Lavande foaming bath
Like the smell but it was really expensive just for a foaming bath - review here. I will not repurchase.


I hope you like this and if you try anything please let me know about your experience!:-)Elizabeth Arden Visible Difference Skin Balancing Exfoliating Cleanser
Veľmi jemný exfoliačný krém. Má veľmi jemné čistiace čiastočky, ktoré nie sú vôbec drsné pri čistení. Čistiaci krém má hladkú a krémovú textúru. Moja pleť bola jemná a na dotyk "čistá". Exfoliačný krém sa mi veľmi páčil a v budúcnosti kúpim zas.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Intensive Moisturizing Body Treatment
Tento telový krém zbožňujem! Má všetko čo si môžem priať. Moja pleť je po použití jemná, vyživená a hydratovaná. Určite v budúcnosti kúpim. 

La Roche-Posay Cicaplast
Krém má hustú viskóznu textúru ako silikón. Krém je veľmi vhodný na jazvy alebo super suchú pokožku. Na moju mastnej pleť nebol vhodný, bola som celá lesklá a mastná a nevpil sa do pleti. Nie je to zlý krém len nie je vhodný na môj typ pleti a preto si ho už nekúpim.

AVON Honney essential balm
Balzám sa mi páčil a recenziu na všetky balzámy si môžete prečítať tu. Balzámom mám momentálne veľa a tak si ho nekúpim.

Oriflame pure nature Tea tree and Rosemary
Recenziu si môžete prečítať tu. Nie sú na odstránenie make-up - u a ako čistiace obrúsky sú dosť drahé  takže si ich už nekúpim.

KIKO Pure Clean Make-up obrúsky
Dobré obrúsky a recenziu na ne si môžete prečítať tu. Nedajú sa u nás kúpiť takže sa nedajú jednoducho kúpiť.

Avon Planet spa Luxury spa with black caviar extract zlupovacia maska
Vôbec sa mi nepáčila táto zlupovacia maska. Vysušená pleť po použití. Domíňala som balenie, ale už si ju nikdy nekúpim.

L´OCCITANE Lavande pena do kúpeľa
Páči sa mi vôňa, ale na penu do kúpeľa je príliš drahá. Recenzia tu a viac si ju už nekúpim.Dúfam, že sa vám príspevok páčil a ak máte skúsenosti s niektorými výrobkami dajte vedieť!:-)


LenkaŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára