nedeľa 8. decembra 2013

❤❤ DIY Christmas gift - treat ❤❤


Hello Beauties,


Today I prepared for you very simple, quick DIY Christmas gift for your friend, colleague, mom ... or for yourself. It is very nice as a Christmas decoration.:-) 
You would need: chocolate of your preference, plastic spoons, nuts or other sprinkles.


I used dark chocolate. It is not as sweet as milk chocolate and is a bit healthier.;-)
I melted the chocolate in microwave but you can use water bath. Just make sure that the chocolate would not be burned.
I dipped the plastic spoon in the melted chocolate and sprinkled it with crashed nuts and candy. I placed it on the plate and put in in the fringe for a few minutes.

You are done!:-)

You can place the spoon in the hot cocoa and enjoy. Beautiful mug with red and white reindeers and snowflakes is from DM drogerie. I love it! Great as a Christmas decoration. You can exchange it for 70 points and it is all yours!!!

Happy white and snowy Sunday.

Lenka


Ahojte krásky,

Dnes som si pre vás pripravila jednoduchý a rýchly DIY vianočný darček pre kamarátku, kolegyňu, maminu ...alebo pre vás. Veľmi pekne vyzerá aj ako dekorácia.:-)
Budete potrebovať len pár vecí: čokoláda, ktorá vám chutí, plastické lyžice, oriešky alebo čokoľvek iné na posypanie.
Ja som použila tmavú čokoládu. Nie je až taká sladká ako mliečna a trošičku zdravšia. Na Vianoce máme sladkých koláčikov až až.:-)
Čokoládu som rozpustila v mištičke v mikrovlnke, ale môžete použiť aj vodný kúpeľ Len dajte pozor, aby čokoláda nezhorela.
Namočila som lyžičky do čokolády, posypala potlčenými orieškami a cukríkmi. Poukladala som ich na tanierik a šupla na pár minút do chladničky.

Máte hotovo!:-)

Lyžičku namočte do horúceho kakaa alebo čokolády a užite si horúcu čokoládu. Krásny hrnček s červeno bielymi sobmi a snehovými vločkami je z DM - ky. Strašne veľmi sa mi páči! Perfektný tiež ako vianočná dekorácia. Môžete si ho vymeniť za 70 bodov v každej DM-ke.

Prajem krásnu bielu a snehovú nedeľu.

Lenka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára