sobota 9. novembra 2013

Clarins Daily Energizer Cream - Crème Eclat du Jour - Denný rozžiarujúci krémI do not have a one stable day cream - moisturizer and I like to try and change it a lot.:-) I bought Clarins Daily Energizer Cream - Crème Eclat du Jour on eBay in four sample sizes and was not more than 10 euro. Which if you want to try something new and do not want to buy a full size product, is good way of testing new things.:-)
Daily Energizer Cream supposed to diminish imperfections, leave the skin radiant and healthy looking skin. I cannot say that it did for me. My imperfections are still visible, but my skin is more radiant. Cream has creamy color, semi thick consistency and is scented with fruity floral scent which does not offend me, it is not very strong and does not linger on the skin.
Cream applies very well onto the skin, it is smooth, not heavy and greasy and absorbs quite quick. Skin is smooth, but I think that is because this cream contains silica. It does not break me out, does not sting my eyes and is good under foundation. It is non comedogenic. It is suitable more for younger people and people that already have nice complexion.

Overall it is a nice light daily cream - moisturizer, but I am not sure if I would pay almost 20 euro for 30 ml (full size). Radder not.

Did you try this cream? Is it your favorite?:-) Leave a comment bellow.

Nemám obľúbený jeden denný krém, ktorý by som používala pravidelne, práve naopak veľmi rada skúšam nové krémy a dosť ich aj mením.:-) Clarins Daily Energizer Cream - denný rozžiarujúci krém som kúpila na eBay. Boli to štyri vzory (4 x 5 ml) a nestáli viac ako 10 euro. Čo je celkom dobrá cena a aj spôsob, ak chcete vyskúšať niečo nové a nechcete kupovať veľké balenie krému, ktorý vám možno nebude vyhovovať. :-)

Daily Energizer Cream by mal zneviditeľnieť nedokonalosti, zanechať pleť žiarivú a zdravo vyzerajúcu. Nemôžem povedať, že toto všetko pre mňa urobil. Moje nedokonalosti pleti boli stále viditeľné, určite ale rozžiaril pleť. Krém má smotanovú farbu, skôr hustejšiu konzistenciu a vonia ovocnou kvetinovou vôňou, ktorá neurazí, nie je príliž výrazná a neulpieva na koži .
Denný rozžiarujúci krém sa dobre roztiera, je jemný, nie je ťažký a mastný a absorbuje sa celkom rýchlo. Koža je hladká, ale myslím si, že je to aj preto, že tento krém obsahuje oxid kremičitý - silicu. Nedráždil, nevyhádzala som sa a neštípal v okolí očí a ako krém pod make-up bol tiež fajn. Nespôsobuje komedóny. Je vhodný skôr pre mladých ľudí a osoby, ktoré majú peknú pleť.

Celkovo je to príjemné denný krém, ale nie som si istá či by som zaplatila skoro 20 euro za 30 ml krému (plné balenie). Hm, skôr asi nie.

Skúsili ste tento krém ? Je váš obľúbený ? :-) Nechajte mi svoj názor nižšie.

LenkaŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára