pondelok 18. novembra 2013

Essence Nail Art Special Effect Toppers


Once again I bought bit too much when I was shopping in DM - drogerie. This time I was looking for some nice glitter nail polishes, glitters, stickers or anything that would make my pre - Christmas manicure so much nicer and festive. I found these amazing Nail Art Special Effect Toppers from Essence!:-) The price for each was less than 2 euro and therefore I had to buy them all!

I am very pleased with them! These nail art special effect toppers have loads of glitter. I use only one coat and as you can see on the pictures down below - tons of glitter on my nails.:-) They are a bit harder to get off but it is worth it! They do not chipped my nails and they wear a bit after 3 days on the tips. Love these so much!:-)

They have nor super glossy not matt finish, more of nice glossy finish. Some of them show up better on white - pale nail polishes and some of them on more dark ones.

15 glitter on me has silver sparkles and long slim glitter multicolor stripes.
17 only purple matters has different size purple glitter and purple sparkles.
02 circus confetti has different size and color glitter.
16 cool breeze has one size pinky gold glitter.
10 glorious aquarious have different size aquamarine glitters and sparkles.

Zas a znova som vybrakovala DM - drogeriu, keď som v nej bola nakupovať. Tentokrát som hľadala glitter laky na nechty, nejaké trblietky, nálepky, proste čokoľvek, čím by som vyzdobila a vyzbrojila moje nechty do pred Vianočnej nálady. Našla som tieto úžasné Nail Art špeciálny efekt laky od Essence. :-) Cena za každý je menej ako 2 euro, a preto som musel kúpiť všetky čo som našla!

Sú úplne super! Obsahujú strašne veľa trblietok. Ja som použila len jednu vrstvu a ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie dole úplne to stačilo. Tona trblietok na nechtoch. :-) Je pravda, že keď ich chcem odlakovať tak to trvá dlhšie ako obyčajne, ale určite to stojí za to. Neodlupovali sa ani po 3 dňoch, len bolo vidno na končekoch nechtov, že sú trošičku ošúchané. Ľúbim ich všetky!:-)

Nie sú ani super lesklé a ani matný, majú veľmi pekný stredne lesklý finiš. Niektoré z nich lepšie vyzerajú na bledšom laku a niektoré z nich zas na tmavšom.

Vyskúšali ste ich? Ako sa vám pozdávajú? Čo za špeci vecičky - laky používate??:-)


Lenka

From left to right:
15 glitter on me, 17 only purple matters, 02 circus confetti, 16 cool breeze, 10 glorious aquarious


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára