pondelok 4. novembra 2013

L´Occitane LAVANDE De Haute - Provence foaming bath - pena do kúpeľa levanduľa


I really like to take baths. It is calming, relaxing and pampering time. I usually use bath bombs, bubble bars, bath salt or some solid bubble making thing.:-)
I rarely use foaming bath. I bought this foaming bath from L´Occitane LAVANDE De Haute - Provence in a pack with other products from L´Occitane. It has strong smell after lavender which is nice and calming, great before sleep. Foaming bath has jelly thick consistency and no color at all - it is clear. Three spoonfuls (recommended on packaging) are not enough for a bath. It is quite nice, but I do not think that I have to pay £20 for 500 ml. For me this a fail and I would not repurchase.

Did you try this? What is your experience? Leave a comment bellow!:-)


Veľmi rada sa nakladám do vane.:-) Vždy sa uvoľním, zrelaxujem a rozmaznám. Zvyčajne používam bath bombs, bubble bars, soľ do kúpeľa alebo čokoľvek tuhého skupenstva:-)
Veľmi málo používam penu do kúpeľa. Túto od L´Occitane LAVANDE De Haute - Provence som kúpila ako súčasť balíčka spol s inými výrobkami. Veľmi silno vonia po levanduli čo je fajn, pretože levanduľa uvoľňuje, ukľudňuje a určite pomôže k lepšiemu spánku. Pena do kúpeľa má tuhú gelovitú konzistenciu a je bez farby - číra. Tri polievkové lyžice (odporúčanie na balení) určite nie sú dostatočné. Pena je celkom fajn, ale nemyslím si, že musím zaplatiť skoro 20 euro za 500 ml - oficiálna cena na stránkach L´Occitane. Pre mňa toto fail a viac nekúpim.

Vyskúšali ste? Aké sú vaše skúsenosti? Podeľte sa v komentároch!:-)

Lenka 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára