štvrtok 31. októbra 2013

Elizabeth Arden Prevage anti - aging moisture cream SPF 30


Well, I even do not know how it happened that Elizabeth Arden become one of my favorite cosmetic companies that I love almost everything that I try. This day cream from Elizabeth Arden - Prevage anti - aging moisture cream broad spectra sunscreen SPF 30 is one of my most loved creams that I use on daily basis.:-)
Elizabeth Arden - Prevage anti - aging moisture cream is kind of tinted cream; has orangey color, but you cannot see that on the face. The moisture cream spreads amazingly - has soft light texture, feels great, my skin is soft, hydrates well, protects from sun damage and has really nice kind of fruity - flowery smell. This moisture cream is nice under make - up, too. I am really not 100 % sure if it helps major with anti - aging. Great daily cream - LOVE it so much.

What do you think about this cream?:-)

No, ani neviem ako sa to stalo, ale Elizabeth Arden sa stala jednou z mojich najobľúbenejších kozmetických firiem, z ktorých výrobkov skoro všetko milujem čo skúsim. Denný krém od Elizabeth Arden - Prevage anti - aging moisture cream broad spectra sunscreen SPF 30 je jedným z mojich najobľúbenejších krémov na deň.:-)
Elizabeth Arden - Prevage anti - aging moisture cream je akoby tónovacím krémom; má farbu do oranžova, ale na tvári to nie je nijako viditeľné. Moisture krém sa veľmi dobre nanáša - má ľahkú jemnú konzistenciu, mám po ňom veľmi pekný pocit na tvári, dobre hydratuje, ochraňuje voči slnečným lúčom a má peknú kvetinovo - ovocnú vôňu. Krém je tiež vhodný aj pod make - up. Nie som si, ale 100 % istá, že pomáha dramaticky proti starnutiu pokožky. Je to veľmi dobrý krém - mám ho veľmi rada.:-)

Čo si o ňom myslíte?:-) Vyskúšali ste?

Lenka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára