pondelok 21. októbra 2013

Dermacol Perfect Cleanser 2in1 Odličovacia a čistiaca voda


V Septembrovom Ladyboxe bola novinka - micelárna voda od Dermacol Perfect Cleanser 2in1 odličovacia a čistiaca voda. Som veľkým fanúšikom micelárky od Biodermy, ale vždy chcem vyskúšať nové veci ak môžem.:-)
Hlavným rozdielom je, že micelárka od Dermacol vonia. Vôňa je pekná mladistvá a svieža. Micelárna voda dobre čistí a odličuje make-up, ale nie maskaru. To ani Bioderma nie. Obsahuje extrakt z uhorky a morských rias, ktoré ochráni a hydratuje pleť. Nanesiem v hojnom množstve na veľký tampón a odlíčim si s ním oči aj celú tvár. Pleť mám trošku vypnutú a na dotyk čistú. Neobsahuje parabény a konzervanty. Kvalitatívne je micelárna voda od Dermacol trošičku horšia ako Bioderma micelárka pretože Dermacol micelárka mi trošku štípe oči ak si nedám pozor. 
Micelárka od Dermacol sa dá kúpiť 200 ml za cca 5 euro v každej drogérii čo je dobrá cena v porovnaní s Bioderma micelárkou 500 ml za 20 euro.

Vyskúšali ste? Aká je vaša obľúbená micelárna voda? Dajte vedieť v komentároch.:-)

I received this Dermacol Perfect cleanser and make-up remover 2in1 micellar water in september Ladybox. I am a big fan of Bioderma micellar water but I am always willing to try new thing.:-) First of all the main difference between two is that Dermacol micellar water has fragrance. It is fresh, nice youth smelling. It cleanses the skin and removes make-up quite well but not mascara. Even Bioderma does not remove mascara. Dermacol micellar water contains cucumber extract and seaweed extract which protect and hydrate the skin. I use farely big amount on a big cotton pad for my whole face and eyes. My skin is bit tighten and clean to the touch. Does not contain any parabens or preservatives. The quality of micellar water from Dermacol is pitch worst that the one from Bioderma just because the Dermacol one sting my eyes a bit if I am not careful.
You can buy Dermacol micellar water 200 ml in each drugstore for 5 euro which is good prize in comparison with Bioderma 500 ml for 20 euro.

Did you try?:-) Which one of micellar waters is your favorite? Leave a comment bellow.:-)

LenkaŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára