štvrtok 6. marca 2014

☀ ETUDE HOUSE Put your hands up↑ ☀Hello Beauties!

As you may know I have recently fall in love to the Korean beauty products, again. I really like sheet masks from Korean companies, BB cream are my love for a several years and just very recently I have started to discovering other Asian, but mostly Korean beauty secrets and products. I think that Asian type of beauty is mainly focused on skin, natural, flawless, beautiful, pale but radiant skin. Nevertheless, no hair is also big. When I saw packaging of ETUDE HOUSE Put your hands up↑ I fell in love! Soooo, cute!:-) 
I bought ETUDE HOUSE Put Your Hands Up↑ In-Shower Hair Removal Cream on eBay. The price differs from seller to seller, but it was not more than 6 euro. The amount you get is 100 ml (3,38 fl. oz) and part of the packaging is pink sponge. The cream is tube which is quite handy and hygienic, too.

I tried before hair removal creams from drugstore and it never worked out quite well and the horrible chemical smell, blah. Hairs were always there after I removed the cream/foam/gel with spatula or sponge. I did not have any big expectations from this product, of course I read some review before I bought this...but you could never be sure for yourself.:-)

The cream has white color and does not smell like chemical; actually it does not have any kind of strong scent. That surprised me a lot. If you are not sure if you have a bad reaction to product you should always test it first.

I followed to the word the directions on the packaging. I applied the cream evenly on dry skin before I went to the shower. I used it on my armpits. I waited about 3 to 4 minutes and went straight under the shower. I used the wet sponge for removing the cream and washed my skin. That was it!:-) Super easy! It did remove all my armpit hair without any kind of harm (no burning, no itching, no red skin).

I am really pleased with this product! What about you? Do you have any experience with hair removal creams?:-) Share them with me, please and leave me comment below.;-)

Lenka

✄ ✄ ✄ ✄ ✄ 

Ahojte!

Ako možno viete prednedávnom som opäť bezhlavo zamilovala do Kórejských kozmetických výrobkov. Veľmi rada používam plátienkové masky od Kórejských firiem, BB krémy sú mojou láskou už roky a pred pár týždňami som začala objavovať aj iné kozmetické výrobky. Mne sa veľmi páči "ideálny" typ Ázijskej krásy zameraný skôr na pleť, ktorá má byť prirodzená, bezchybná, pekná, bledšia ale žiarivá pleť. Odstraňovanie chĺpkov je jednou z dôležitých zložiek starostlivosti o pleť aj v Ázii. Keď som zbadala balenie ETUDE HOUSE Put your hands up↑ hneď sa mi zapáčilo. Strašne milé a chutné!:-)

ETUDE HOUSE Put Your Hands Up↑ In-Shower Hair Removal Cream som kúpila cez eBay. Cela bola u každého predajcu iná, ja som za 100 ml balenie zaplatila cca 6 euro. Súčasťou balenia bola aj ružová špongia. Krém je v praktickej tube, a tak sa jednoducho používa a balenie je praktické a hygienické.

Už v minulosti som skúšala rôzne krémy na odstránenie chĺpkov z drogérie, ale nikdy nejako nefungovali tak ako by mali a mali hrozne hnusnú chemickú vôňu. Nikdy mi neodstránili všetky chĺpky potom čo som odstránila krém/gél/penu pomocou špachtličky alebo špongie. Preto som nemala ani v tomto prípade nejaké veľké očakávania, jasné, že som si prečítala recenzie predtým než som si tento krém kúpila...ale človek si nikdy nemôže byť istý!:-)

Krém má bielu farbu a nesmrdí po chemikáliách, teda on skoro vôbec nevonia čo ma celkom prekvapilo. Určite ho najskôr otestujte na kúsku kože ak si nie ste istý aká bude reakcia vašej kože.

Do posledného slova som dodržala pokyny čo boli písané na obale. Natrela som si rovnomernú vrstvu krému pod pazuchy predtým než som išla do sprchy. Počkala som asi 3 - 4 minúty a išla som rovno pod sprchu. Špongiu som namočila do teplej vody a zotrela som krém. To bolo všetko!:-) Krém je naozaj super a odstránil mi všetky chĺpky bez akejkoľvek ujmy.;-) Takže žiadne pálenie, svrbenie alebo začervenanie pokožky.

Tento krémik od ETUDE HOUSE sa mi naozaj páčil! A čo vy? Máte skúsenosti s podobnými výrobkami? Určite sa so mnou podeľte s vašimi skúsenosťami a napíšte mi komentár.:-)

Lenka
 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára