štvrtok 10. júla 2014

Favourite scrubs at the moment - FACE and BODY - Obľúbené pílingy na tvár a telo


Hello Beauties,

I´m big sucker for amazingly smelling beauty products. These two scrubs - face and body - are the one of the best smelling and working I´ve ever tried. 
I did Haul post several weeks ago about Skin79 Sweet Honey Sugar Scrub that you can read HERE. The packaging is cute, but the inside is even better. The scrub is made from sugar, honey and oils, therefore the smell is delicious - sweet like honey cake. The scrubbing particles are small and not harsh at all. If I use the scrub on wet skin the sugar crystals slowly dissolve and it is like massage the face and neck in spa with honey and oils. My skin is baby soft, nourished and not flaky or dry because of the oils. The last but not least great thing is the small spoon you get with the scrub. No more wet fingers in the scrub.

My favourite body scrub at the moment is Sugar Crush from Soap & Glory which is one of the most discussed body scrub on beauty blogs. You can read about my Haul HERE. Every beauty blogger raves about it. It smells amazing, feels amazing, great before tanning and my skin is soft as baby´s but. As you can see on the picture I used it up till the last drop and I´ll repurchace.:-)

What are your favourite body and face scrubs?

Lenka 


✄ ✄ ✄ ✄ ✄ 

Ahojte!

Vôňa je u mňa strašne dôležitá, predovšetkým u beauty výrobkov. Tieto dva pílingy - na telo a tvár - sú jedny z najlepšie voňajúcich a fungujúcich pílingov čo som kedy skúsila.

Pred pár týždňami som písala nakupovací článok o Skin79 Sweet Honey Sugar Scrub, ktorý si môžete prečítať TU. Balenie je super milé, ale obsah je ešte lepší. Píling obsahuje cukor, med a oleje. Výsledná vôňa je úplne úžasné, ako medový koláčik. Neviem sa jej nabažiť a čistenie pleti sa pre mňa stáva zážitok ako zo salónu krásy. Kryštáliky cukru sú malé a vôbec nie drsné k mojej pokožke. Ak je moja pleť vlhká kryštáliky cukru sa pomaly roztápajú a nakoniec si masírujem pleť len zmesou medu a olejov. Moja tvár (aj krk) je jemnučká, vyživená a nie je poškrabaná ani suchá, práve vďaka olejom. Neposledná vec je, že v balení bola maličká lyžička, ktorou sa píling naberá. Takže už nikdy viac mokré prsty v pílingu.:-)

Mojím obľúbeným pílingom na telo je Sugar Crush from Soap & Glory,  ktorý je jedným za najospevovanejších pílingov na beauty blogoch v zahraničí (ale pomaly aj u nás). Nakupovací článok TU. Vonia úplne úžasne, skvele odstráni starú pokožku (super pred použitím samoopaľovacích prípravkov) a moja pokožka je hladučká ako detská riťka. Bohužiaľ som ho už minula a tak si ho budem musieť cez net objednať.:-)

Aké sú vaše obľúbené pílingy na tvár a telo?

Lenka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára